Logo
Vytisknout tuto stránku

4 tipy aneb Jednou týdně za kulturou

foto: Portico, www.clashmusic.com foto: Portico, www.clashmusic.com

Jazz Tibet clubu se 28. 11. předvede proslulá britská nu-jazzová formace, která neustále objevuje nové hudební světy. Portico jsou Milo Fitzpatrick, Duncan Bellamy a Jack Wyllie a hostující Jono McCleery. Hudba Portico je velice intimní a v kombinaci s elektrickými efekty navýsost individuální a jedinečná.
Kapela UDG zve své fanoušky na podzimní tour, během které 3. 12. vystoupí v U-klubu. Koncert začíná ve 20.00. Předskokanem bude, jako na většině jejich koncertů, kapela Voxel. Velkou novinkou je Happy box na společné fotky, který s kapelou objede všechny koncerty. Mezi nejznámější hity této kapely patří například Motýl, Buď a nebe nebo Kurtizána.
Muzeum umění Olomouc pořádá výstavu Karla Malicha s názvem Vnitřní světlo. Koná se od 16. 10. 2014 — 11. 1. 2015. Malichova díla nemají v dějinách českého moderního umění soupeře. Jsou jedinečná a zároveň osamělá. Jeho inspirace vychází z přírody a vrcholí v nekonečném kosmu. Výstava je připravována k Malichovu životnímu jubileu.
27. – 28. 11. 2014 od 10:00 do 18:00 se v budově Cyrilometodějské teologické fakulty UP v Olomouci opět koná dobročinný bleší trh. Výtěžek bude věnován Hospici na Svatém Kopečku na nákup polohovacích pomůcek k lůžkům pro pacienty.

© 2012 karkulin.net